Zobrazit další

Kometa Brno vs Sparta Praha - online live stream HD přenos živě

17. 3. 2017 18:00

Sledujte ŽIVĚ přímý online přenos Kometa Brno vs Sparta Praha zdarma v HD kvalitě.

Čtvrtfinále české Tipsport Extraligy má v pátek na plánu třetí odvety. Kometa Brno přivítá na moravě pražskou Spartu, která má hodně co vracet po dvou zápasech, po kterých je stav série 2:0 pro Kometu.

První utkání vedla Sparta 2:0 po první třetině a vypadalo, že si jde pro hladkou výhru. Brno však v závěru zápasu zabralo a ve třetí třetině zápas dokázalo otočit ve svůj prospěch a vyhrálo 2:3. Druhý zápas byl jak přes kopírák. Sparta vedla po první třetině 2:1, přesto po prodloužení prohrála 2:3.

Uvidíme, zda dokáže Sparta Praha poprvé v sérii zvítězit nebo se Kometa Brno příblíží ještě blíže k postupu do semifinále.

Zápas budeme vysílat jako vždy v HD kvalitě zdarma a bez nutné registrace.